Skip to content

Luisterboek: Haastige spoed

Julie Hastrup
Waardering 0 uit 5
(Laat als eerste een review achter)

12,95

Deense bestseller, voor de lezers van Lars Kepler en Camilla Läckberg.

Op een hete zomerdag verdwijnt de 9-jarige Sophie uit een speeltuin in Kopenhagen. De ambitieuze rechercheur Rebekka Holm krijgt de opdracht om de zaak op te lossen, maar er zijn maar weinig aanwijzingen. De zaak wordt gecompliceerd voor Rebekka als het spoor plotseling naar iemand in haar buurt leidt. Al snel verdwijnt er weer een meisje. De grenzen tussen Rebekka’s werk en haar privéleven vervagen en de zaak wordt een race tegen de klok.


Direct te downloaden
Artikelnummer: 9788775715749
100% garantie: 14 dagen bedenktijd Veilig betalen: met Mollie payment provider Snelle levering: voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Gratis verzending: voor bestellingen boven €20

Beschrijving

Deense bestseller, voor de lezers van Lars Kepler en Camilla Läckberg.

Op een hete zomerdag verdwijnt de 9-jarige Sophie uit een speeltuin in Kopenhagen. De ambitieuze rechercheur Rebekka Holm krijgt de opdracht om de zaak op te lossen, maar er zijn maar weinig aanwijzingen. De zaak wordt gecompliceerd voor Rebekka als het spoor plotseling naar iemand in haar buurt leidt. Al snel verdwijnt er weer een meisje. De grenzen tussen Rebekka’s werk en haar privéleven vervagen en de zaak wordt een race tegen de klok.

Stap in de duistere wereld van Julie Hastrup’s nieuwste thriller en laat je betoveren door een verhaal dat je op het puntje van je stoel laat zitten. Hastrup, de geprezen meester van het Scandinavische crime genre, levert opnieuw een meesterwerk af dat je hart sneller doet kloppen en je geest prikkelt.

Een Rebekka Holm-thriller.

Extra informatie

auteur Julie Hastrup
Productvorm

Luisterboek

Uitgever

North Audio Publishing

Levertijd

Direct te downloaden

Voorbeeld fragment

https://boeken-cdn.e-activesites.nl/fragment/49/9788775715749.mp3

isbn

9788775715749

Uitgiftedatum

01-06-2023

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Laat een beoordeling achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven
Winkelwagen