Content voor Ingelogde Gebruikers

Isaac & Egg

Bobby Palmer
Waardering 0 uit 5
(Laat als eerste een review achter)

21,99

De hartverwarmende roman Isaac & Egg van Bobby Palmer is een betoverend en indrukwekkend debuut over hoop, verdriet en vriendschap. Voor de lezers van Matt Haig en Colleen Hoover.

In de ontroerende roman Isaac & Egg van Bobby Palmer staat Isaac Addy op de rand van een brug, klaar om ervan af te springen, en geeft een schreeuw. Maar dan schreeuwt er iets terug. Dit is het begin van een onvergetelijk avontuur waarin Isaac op precies het juiste moment een nieuwe vriend ontmoet. Isaac & Egg gaat over rouw, hoop, vriendschap en liefde, maar ook over de keuzes die we maken in ons leven en hoe je soms dwars door het dal heen moet lopen om er weer uit te kunnen klimmen.


Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
Artikelnummer: 9789401618830 Categorie:
100% garantie: 14 dagen bedenktijd Veilig betalen: met Mollie payment provider Snelle levering: voor 23:00 uur besteld, morgen in huis Gratis verzending: voor bestellingen boven €20

Beschrijving

De hartverwarmende roman Isaac & Egg van Bobby Palmer is een betoverend en indrukwekkend debuut over hoop, verdriet en vriendschap. Voor de lezers van Matt Haig en Colleen Hoover.

In de ontroerende roman Isaac & Egg van Bobby Palmer staat Isaac Addy op de rand van een brug, klaar om ervan af te springen, en geeft een schreeuw. Maar dan schreeuwt er iets terug. Dit is het begin van een onvergetelijk avontuur waarin Isaac op precies het juiste moment een nieuwe vriend ontmoet. Isaac & Egg gaat over rouw, hoop, vriendschap en liefde, maar ook over de keuzes die we maken in ons leven en hoe je soms dwars door het dal heen moet lopen om er weer uit te kunnen klimmen.

Isaac & Egg van Bobby Palmer is een van de meest hoopvolle, eerlijke en fantasierijke romans – zo eentje die je laat nadenken over je eigen leven. Een absolute must-read voor fans van Matt Haig, Niccoló Ammaniti, Hanna Bervoets, Jodi Picoult en David Nicholls.

‘Een ongelooflijk ontroerend en soms hartverscheurend – en vaak grappig – boek.’ ‒ Hello!

‘Gedoseerd, komisch en ontroerend… Een originele roman over rouw, verlies en het omarmen van verandering’ ‒ Daily Mail

Extra informatie

auteur Bobby Palmer
Productvorm

Paperback

uitgever Xander Uitgevers B.V.
uitgever (juridisch) Xander Uitgevers B.V.
Levertijd

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis

Druk

1

isbn

9789401618830

Inkijkexemplaar Bekijk exemplaar
Aantal pagina's

256

Uitgiftedatum

06-01-2023

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Laat een beoordeling achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven
Winkelwagen